Rezervácie

VEČER OTVORENÝCH DVERÍ

VEČER OTVORENÝCH DVERÍ V ANAHÁTE S JANKOU VITEKOVOU A MICHALOM GRAUSOM

21. októbra 2020, 17:45 - 20:00

dobrovoľné vstupné


Večer otvorených dverí, kde Vám vždy raz do mesiaca predstavíme našich učiteľov jogy a ľudí, ktorí s centrom úzko spolupracujú.

V mesiaci október to je Michal Graus – TAO JOGA a Janka Víteková s WORKSHOPOM – Práca s našimi zdrojmi a osobnými silami.


HARMONOGRAM:


17:45 – 18:45, TAO JOGA – Michal Graus
Registrácia TU  
Čo je Univerzálne liečivé TAO
je to ucelený systém taoistických techník a taoistických cvičení vyvinutých v priebehu niekoľko tisíc rokov pri hľadaní odpovedí na otázky o živote a smrti, o pôvode vesmíru a životných cyklov. 
Je to praktický systém seba rozvoja a samo liečenia, ktorý umožňuje dosiahnuť telesnú, duchovnú a mentálnu harmóniu. Prostredníctvom energetických a meditačných praktík sa cvičiaci učí rozvíjať svoju telesnú energiu, uvedomovať si kedy stráca energiu, uvoľňovať napätie, zlepšovať si svoje zdravie a prevenciu pred predčasným starnutím, vyhorením a vyčerpaním sa. Ďalej získa zručnosti v sebaobrane a schopnosti liečiť seba aj druhých. 
Praktizovaním cvičení Tao, budete mať radosť zo života a pokojnú myseľ aj v neskoršom veku.

19:00 – 20:00, WORKSHOP - Naše známe a neznáme  zdroje, alebo ako si dobiť baterky v dnešnej dobe – Janka Viteková

Registrácia TU

„Ľudia sú ako sáčky čaju.
Ako sú silní zistíte až vtedy, 
keď ich ponoríte do horúcej vody.“
Anonym

Túto zážitkovú hodinu venujeme práci s našimi zdrojmi a osobnými silami.
Pozývam vás do interaktívneho, zážitkového  priestoru, kde budete mať možnosť spoznať, preskúmať  vaše zdroje a ich kvality.  
Cez niekoľko menších cvičení  a diskusiu môžete získať zbierku vašich zdrojov,  ako mať k týmto posilňovačom tela a duše prístup, ako ich pestovať a venovať  im náležitú pozornosť.
Priestor rovnako otvoríme vašej zvedavosti, otázkam, zdieľaniu skúseností a dobrým príkladom z praxe.
So sebou si odnesiete zbierku užitočných pomocníkov, zotnete hlavy svojim vnútorným kritikom a dovolíte si viac vo svojom živote nastaviť  ten pre vás správny work – life balans.

Tešíme sa na Vás
Tím Anaháty