Rezervácie

BERDHANYA

Berdhanya Swami Tierra


Berdhanya Swami Tierra sa oddala púti, na ktorej pomáha otvárať  cestu pre tých, ktorí sa úprimne zaujímajú o svoj osobný rast, seba poznanie, a  sebaovládanie.
Berdhanya podporuje zobudenie vnúterného sveta a získanie osobnej slobody cez meditáciu, mystické učenie, seba pozorovanie a skúmanie. Jej učenie sa rozrástlo do medzinárodného publika, ktoré priviedlo v tomto smere vzdelanie a seba uvedomenie nie len pre jednotlivcov ale i pre komunity. Jej učenie drží v sebe hĺbku a zároveň jednoduchosť, ktorá pomohla nespočetnému množstvu ľudí na celom svete nájsť vnútorný pokoj a väčšie naplnenie ich života. V jadre jej učenia leží transformácia vedomia a spirituálne prebudenie, ktoré vidí, ako ďalší krok vo vývoji ľudstva. Je autorkou desiatich kníh, ktorej posledná je “Svet vo vnútri”.
Berdhanya žije v neveľkom mestečku Wakefield, v Kanadskom Quebecu, kde vyučuje a zároveň neustále cestuje po svete, kde usporadúva workshopy, víkendové kurzy a putovné cesty. Vačšina jej učenia je v angličtine a španielčine. Viac o Berdnanyi Swami Tierra si možte prečítať na jej webovej stránke www.berdhanya.com  


Maria de la Tierra


Maria je sprostredkovateľkou Berdhanyinho Učenia na Slovensku. Maria sa narodila na strednom Slovensku a spolu s jej rodičmi a súrodencami sa neskôr presťahovala do neveľkej dedinky pod horami na západnom Slovensku. Jej životná cesta ju priviedla do Spojenych Štátov, kde ju jej životné slasti a strasti posunuli k hlbšiemu bádaniu o podstate života a skutočnej pravde. Jej hľadanie sa naplnilo, ked sa pred trinástimi rokmi  stala súčasťou Berdhanyinho študijneho programu, ktorého súčasťou je dodnes.. V priebehu týchto rokov sa v Berdhanyinej komunite stala členkou “Council of Earth”a rozšírila svoje znalosti v oblasti liečiteľstva, jogy, Ayurvedy a seba poznaní. Mária je stelesnením súcitu a odpustenia. Za jej spirituálny rast hlboko vďačí svojej učiteľke, ktorú by nemenila za nič na svete a je pre ňu úprimnou cťou podielať sa na šírení tohto učenia v jej rodnej zemi.