Rezervácie

TERAPIA DUŠE

 

 

TERAPIA DUŠE S MIRKOU PALACKOVOU


Terapia Duše je hlbinný terapeutický proces, kedy sa spolu s klientom dostávame hlboko do podvedomia, až do Duše. Tu nachádzame prapríčiny problémov, ktoré nás v živote ťažia, nepustia nás ďalej. Môžu to byť zaťaženia rodinnou líniou, traumatické zážitky z tohto života i tých minulých, hnevy, strachy, obviňovania, sľuby, karmické putá, záväzky, kliatby a podobne. Tiež je možné terapiou zistiť, odkiaľ pochádzame a aká je úloha v tomto živote. Počas terapie je klient pri vedomí, všetko vníma. Spolu komunikujeme a hľadáme dôvody jeho problémov.
Keď príčinu odhalíme, s láskou ju prepúšťame. Ako ďaleko sa v priebehu terapie dostaneme, to záleží od klienta. Či už má za sebou nejakú prácu na sebe, alebo len začína. Počas jednej terapie je možné odhaliť jednu príčinu, ale i viac.
Naša Duša pozná našu minulosť, súčasnosť i budúcnosť. Po prepustení problému nastávajú v tele hlboké prenastavenia, až na úrovni DNA. Samozrejme, je dôležité, aby klient naďalej so sebou pracoval a posúval sa v živote tak, ako potrebuje. Žiadny
terapeut ani iný človek nezmenia jeho súčasnú situáciu, pokiaľ sa on sám svojim pričinením nebude vyvíjať.


Priebeh terapie:
Najprv sa s klientom porozprávam, čo ho ťaží a aké problémy si prišiel vyriešiť. Po úvodnom rozhovore si klient ľahne a oči si prikryje šatkou. Prejdeme fázou upokojenia a následne postupujeme do podvedomia. Tam hľadáme dôvody problémov, ktoré prepúšťame. Po terapii sa s klientom ešte chvíľu rozprávame a ak je potrebné, rada mu poradím, ako môže na sebe ďalej pracovať. Ale to je už, samozrejme, na klientovi, aký ďalší postup si v živote zvolí.


Celá terapia trvá cca 2 hodiny.
S niektorými ľuďmi ide proces rýchlejšie, s inými pomalšie. A pokiaľ klient ešte nie je na takýto hlbinný proces pripravený, môže sa stať, že nás jeho Duša do podvedomia nepustí. A vtedy ešte potrebuje klient viac na sebe pracovať, aby bol lepšie pripravený. Preto, prosím, zvážte, či chcete Terapiu Duše podstúpiť. Toto rozhodnutie by malo vychádzať z vášho vlastného rozhodnutia, nie z donútenia či určitej špekulácie. Najlepším indikátorom je, či Vás tieto informácie pozitívne zasiahnu. Vaša Duša vie, či je to pre vás vhodné.

Terapia nie je vhodná pre tehotné ženy, ľudí užívajúcich psychofarmaká, ľudí ťažko chorých (epilepsia, ochorenia srdca, schizofrénia) a pre ľudí, užívajúcich omamné látky (alkohol, drogy, lieky).


Odmena za terapiu: 70 €
Miesto terapií: Anaháta – holistické centrum, P. O.Hviezdoslava 26, Zvolen
Kontakt:
Miroslava Palacková 0948 463522
anahata.mirka@gmail.com


Autorkou Terapie Duše je Blanka Chakoshpour. Vychádza z regresnej terapie, kedy však klient znovu prežíva traumatické udalosti. Táto terapia vznikla na základe jej 15 ročnej terapeutickej praxe v oblasti osobného a duchovného rozvoja, vzdelávania, vlastnej skúsenosti a inšpirácie.


Niečo o mne:
Vždy som bola zvedavý človek a chcela som poznať príčiny udalostí, ktoré sa nám v živote dejú. Najprv som sa dostala k rôznym motivačným knihám, následne knihám, kde som sa mnohému naučila. Nasledovali kurzy a práca samej na sebe. Veľa rokov cvičím jógu. V roku 2012 som absolvovala svoj prvý kurz Reiki a stala som sa liečiteľkou. Liečila som seba, rodinu a postupne s praxou prichádzali i klienti. Doplnila som ďalšie dva kurzy vyšších stupňov Reiki.
V roku 2015/2016 som absolvovala Školu Dietetiky podľa princípov TČM u Moniky Kampošovej vo Zvolene. A po vlastnej praxi som začala prednášať a robiť kurzy na témy Stravovania podľa ročných období a Kurzy varenia raňajkových kaší.

Počas môjho pôsobenia s klientami mi vyplynula túžba absolvovať Kurz terapeuta Duše. Mnohým klientom som dokázala pomôcť s reiki, či stravou do určitej miery. Kým sme narazili na problém, kedy som bola presvedčená, že je to veľmi hlboký starý problém, ktorý klient nespracoval a nerozpustil. A z toho vychádzajú neustále komplikácie. Sama som Terapiu Duše absolvovala a vedela som presne, ako som sa cítila a ako som ďalej napredovala. Odstránenie a prepustenie starých prapríčin je veľmi dôležité a zásadné v živote človeka. Po absolvovaní kurzu Terapeut Duše u Blanky Chakoshpour, som si vytvorila vlastnú prax s priateľmi a rodinou, ktorý chceli tento proces absolvovať. Výsledky sú nádherné. Teraz ponúkam
svoju prax a vedomosti všetkým klientom, ktorí chcú Terapiu Duše so mnou absolvovať.