Rezervácie

KURZ Hormonálnej jogovej terapie

KURZ HORMONÁLNEJ JOGOVEJ TERAPIE

 

Srdečne Vás pozývame na kurz Hormonálnej jogovej terapie!


Hormonálna jogová terapia podľa Dinah Rodrigues (HJT) alebo zjednodušene – hormonálna joga – je ucelená a detailne prepracovaná zostava 21 cvikov, ktorá pomáha harmonizovať hormonálny systém a odstraňovať problémy spojené s hormonálnou nerovnováhou, ako neplodnosť, zníženú funkciu štítnej žľazy, symptómy menopauzy a iné…
Pravidelné cvičenie špeciálne navrhnutej zostavy jogových ásan spolu s dychovými cvičeniami a inými praktikami pomáha eliminovať alebo úplne odstrániť aj nasledovné problémy:
-problémy s otehotnením
-problémy súvisiace s menštruačným cyklom (nepravidelná menštruácia, príliš silné alebo slabé krvácanie, PMS a pod...)
-problémy súvisiace s menopauzou (návaly tepla, migréna, depresia, nízke libido, suchosť slizníc urogenitálneho traktu ,vypadávanie vlasov, lámavosť nechtov, spomalené myslenie, nespavosť, podráždenosť, bolesť kĺbov, syndróm karpálneho tunelu a iné...)
ale aj
-osteoporózu
-nedostatočnú funkciu štítnej žľazy
-akékoľvek problémy spojené s hormonálnou nerovnováhou
-a iné
Cviky sú jednoduché, ale veľmi účinné. Jedná sa o zostavu jogových ásan upravených do dynamickej podoby, ktorá je doplnená o cirkuláciu energie do žliaz s vnútornou sekréciou – vaječníkov, štítnej žľazy a hypofýzy a rôzne dýchacie a iné techniky. Predchádzajúce skúsenosti s jogou preto nie sú pre cvičenie hormonálnej jogovej terapie (HJT) potrebné. Súčasťou kurzu sú aj viaceré antistresové techniky a meditácie.


Kedy:  V nedeľu od 18:00 – 19:30, začiatok kurzu 12. septembra
Dĺžka kurzu: Kurz bude rozdelený do 4 lekcií v trvaní 90 min.

Min. počet osôb na uskutočnenie kurzu je 5.
Pre koho je kurz určený: Kurz je určený pre ženy aj mužov bez ohľadu na vek, ktorí chcú predchádzať alebo eliminovať problémy súvisiace s hormonálnou nerovnováhou.
Pre koho kurz nie je  určený: tehotné ženy, ženy s nádorovými ochoreniami prsníkov, s pokročilou endometriózou, ženy s veľkými myómami, ženy s vážnymi psychiatrickými problémami. Pri pochybnostiach sa poraďte s lekárom, či nie je u Vás nežiaduce zvyšovať produkciu ženských pohlavných hormónov a hormónov štítnej žľazy.
Cena kurzu: 45 EUR

registrácia TU

PODMIENKY ÚČASTI NA KURZE:
Prihláška sa považuje za záväznú až po uhradení 45 €. Pri limitovanej kapacite miest sa zohľadňuje poradie prijatých platieb. V prípade, že bude poplatok uhradený po obsadení voľných miest, bude vrátený v plnej výške.

Organizátor si vyhradzuje právo na zrušenie hodín, zmenu termínu, či miesta konania z organizačných dôvodov. Akákoľvek zmena bude čo najskôr oznámená.

Registrácia uchádzačov je do 9.9.2021 vrátane (za registráciu sa považuje registrácia v rezervačnom systéme a uhradenie kurzovného na číslo účtu organizátora) .


PLATOBNÉ PODMIENKY:
Účastnícky poplatok 45,- EUR  je potrebné uhradiť bankovým prevodom na číslo účtu organizátora v tvare IBAN SK2909000000005111326890
Variabilný symbol: 090921
V správe pre príjemcu uveďte: vaše meno a priezvisko

STORNO PODMIENKY:
Pri odhlásení sa do 9.9.2021  je storno poplatok 0% zo zaplatenej sumy. Pri odhlásení sa po 9.9.2021 je poplatok nevratný.

 

Úhradou poplatku akceptujete podmienky účasti, platby a storno podmienky.

Teším sa na Vás
Mirka