Rezervácie

Varenie raňajkových kaší

Varenie raňajkových kaší s ochutnávkou

                             

Srdečne Vás pozývam na Kurz varenia raňajkových kaší.

Ak si teraz poviete, že sú to výmysly v súčasnom stravovaní, tak opak je pravdou. Kaše sú naším národným jedlom. Siaha do našej histórie nie stovky, ale tisícky rokov...

To, čo sa teraz pracne učíme cez filozofiu čínskej medicíny alebo filozofiu fit spoločností, to naši predkovia vedeli už dávno. Raňajkovali sa ranné kaše z obilnín s pridaním buď zeleninky alebo ovocia. Boli to kaše z jačmeňa, ovsa, pohánky, či pšena. Ľudia ťažko fyzicky pracovali. Potrebovali energiu, silu a nemohli si dovoliť byť chorí. Bolo veľa poľa a veľa statku. 

Sama túto múdrosť našich predkov aplikujem vo svojej praxi. Už v detstve som so svojou starou mamou jedávala kaše a to som ešte netušila, že sa k tomu niekedy vrátim :-) Obilné kaše sú výborným základom na raňajky, lebo nám dodávajú zložité sacharidy, veľmi potrebné pre náš život, dodávajú nám silu, energiu, tíšia nášho ducha a skľudňujú naše emócie. Budete spokojnejší, energickejší, radostnejší.  Váš život a vaše fungovanie sa veľmi zlepší, pokiaľ budete raňajkovať raňajkové kaše.

Že sa toho vôbec nemusíte báť a ako na to, to všeto vás naučím pri varení raňajkových kaší. Suroviny prinesiem a po uvarení kašičiek ich spoločne ochutnáme. Bude ich niekoľko druhov.  Zároveň si porozprávame, ako nám zdravotne pomôžu jednotlivé obilniny. 


No a keď k tomu pridáte pravidelný pohyb, výsledok bude zaručený :-).
Teším sa na všetkých.

ČAS: 24. 04. 2019, piatok, o 17,30 hod.
CENA: 15,- €Úhrada vopred na číslo účtu: SK29 0900 0000 00511132 6890
Do poznámky uveďte "Kurz kaší"


Prihlasujte sa cez rezervačný systém v úvode stránky.


Že sa toho vôbec nemusíte báť a ako na to, to všeto vás naučím pri varení raňajkových kaší. Suroviny prinesiem a po uvarení kašičiek ich spoločne ochutnáme. Bude ich niekoľko druhov. Zároveň si porozprávame, ako nám zdravotne pomôžu jednotlivé obilniny.


Mirka