Rezervácie

Test zdravia s biorezonančným prístrojom

TEST ZDRAVIA S BIOREZONANČNÝM PRÍSTROJOM DIACOM

ZDRAVÝ ČLOVEK JE ŠŤASTNÝ A ŠŤASTNÝ ČLOVEK JE ZDRAVÝ

 

KEDY: 07.06.2024, piatok, ČAS:  09:00 – 17:00

           21.06.2024, piatok,  ČAS:  09:00 – 17:00 

          (objednáva sa na čas, je potrebné sa nahlásiť vopred)


KDE: ANAHÁTA o.z., P.O.Hviezdoslava 26 
KOĽKO: 20,- €
PRIHLASUJTE SA: Mirka Palacková 0948 46 35 22, anahata.mirka@gmail.com

Ak pociťujete problémy, neviete si ich vysvetliť a neviete sa dopátrať k odpovediam, tak si príďte otestovať svoje zdravie na biorezonančnom prístroji Diacom v Anaháte.
Biorezonančný prístroj funguje na bázi biorezonancie – všetky hmotné i nehmotné substancie majú svoju rezonanciu – svoju frekvenciu. Inú frekvenciu má zdravé srdce, inú v ochorení. Bacily majú svoju frekvenciu, vírusy, plesne, každý orgán..... Takto prijíma frekvencie prístroj a podľa prijatých hodnôt ich vyhodnocuje. Je to prirodzená metóda bez vedľajších účinkov, vhodná i pre detičky a tehotné ženy.


Prístroj vyšetrí celé vaše telo, všetky sústavy, všetky systémy. Zistí presne stav vašej energie, stav vašich orgánov, všetky patogény, záťaže, parazity, intolerancie, alergie. Proste všetko, čo sa momentálne nachádza vo vašom tele.

Výsledky viete ihneď, nakoľko terapeut s vami prejde, čo sa vyšetrením zistilo.
Prístroj presne podľa vášho zdravotného stavu vygeneruje aj liečbu, ktorá je vždy šitá na mieru pre zákazníka. Žiadne hádanie.

* Vyšetrenie trvá 1/2 hodiny
* Ak beriete nejaké lieky a nemusíte ich zobrať (pokiaľ to nie je život ohrozujúce), tak radšej ich nezoberte aspoň 1 deň vopred. Ani vitamíny, aby sme videli vaše telo čisté. Samozrejme, ak sú to lieky pre vás veľmi dôležité, užite ich a upozornite nás na to.

 

Vyšetrenie vedie pani Emília Slamená, certifikovaný terapeut. Vyšetrovaním a liečbou pomocou biorozonančného prístroja Diacom sa zaoberá 18 rokov a má za sebou obrovské úspechy v liečbe svojich pacientov. V Brezne má svoju Poradňu zdravia.


Tešíme sa na Vás - Mirka a Milka