Rezervácie

Ako si kúpiť PERMANENTKU

Ako si kúpiť PERMANENTKU

Permanentka je výborná vec, hlavne keď chcete ušetriť alebo sa sami sebe zaviazať, že budete chodiť na hodiny jógy alebo Qi-kungu. Jednorázový vstup stojí 10 € a vstup na permanentku 8 €, podotýkam, že naše hodiny trvajú 75 – 90 minút. Hodinové jógy zatiaľ nevieme robiť, aj keď by, úprimne, boli pre fungovanie centra výhodnejšie.

Takže :-)

Permanentky máme:

5 - vstupové v hodnote 40 €

10 – vstupové v hodnote 80 €

Permanentku si môžete zakúpiť v hotovosti u ktorejkoľvek lektorky. Pred hodinou jej oznámite, že si chcete kúpiť permanentku, oznámite v akej sume a lektorka Vám ju vystaví. Permanentky sú online, takže pri každom ďalšom prihlasovaní vidíte, koľko máte ešte vstupov. Papierové permanentky už nevystavujeme a sú už neplatné.

Druhou možnosťou je kúpa platbou na bankový účet:  IBAN SK2909000000005111326890

Do poznámky uveďte permanentka a ak platba išla z iného účtu ako je majiteľ permanentky, tak v poznámke uveďte aj svoje meno. My Vám tu permanentku vystavíme po pripísaní platby na účet.

Permanentky platia 6 mesiacov.

Prihlasovanie na hodinu je kedykoľvek, najskôr 10 dní vopred. Odhlasovanie (zvyčajne) najneskôr 6 hodín pred hodinou. Ak sa neodhlásite včas, započíta sa Vám hodina ako keby ste na nej boli.