Rezervácie

Techniky Mudrovania na podporu samoregenerácie

 

31. januára 2020, piatok, 09:00 - 17:00

cena kurzu 60 €

Prevedie Vás Norbert Synčák

registrácia TU

 

Čo sú mudry a k čomu slúžia?

Mudry predstavujú rôzne pozície prstov na rukách, ktoré sú spoločne so správnou pozíciou celého tela, dýchanín, naladením mysle a vedomia mocným nástrojm na riadenie toku vnútornej energie ale aj energie priestoru okolo tela.

Ak sa mudry správne aktivujú tak fungujú podobne ako "anténa" na príjem energií rôznych frekvenčných pásiem. Dajú sa veľmi dobre použiť tak na vnútorný rozvoj vedomia človeka, samoliečenie, prevenciu pred chorobami, ochranu, čistenie a podobne.

Veľkou výhodou mudier je to, že ich máte doslova a do písmena stále "poruke". Jediné čo k praxi potrebujete sú Vaše obe ruky, chvíľa času na vnútorné stíšenie a môžete praktizovať.

Ak si raz zažijete skutočnú vnútpornú hĺbku a silu energie, ktorá je v mudrách ukrytá, tak sa určite stanú súčasťou Vašej pravidelnej vnútornej praxe. Ich účinky na podporu zdravia sú v mnohých prípadoch skutočne mimoriadne a prekvapivé...

Bližšie info a prihlášky nájdete tu: https://www.tradicne-feng-shui.sk/seminare-a-skolenia-feng-shui/prehlad-seminarov/356-techniky-mudrovania