Rezervácie

Satsang s Berdhanyou online

Satsang pochádza z Indického jazyka Sanskrit a znamená stretnutie ľudí ktorí hľadajú pravdu. Raz do mesiaca Berdhanya otvára dvere pre všetkých v spoločnej meditácii a satsangu. Táto meditácia je v angličtine, ale nenechajte sa prosím odradiť ak po anglicky nerozumiete, meditáciu prekladá Mária do slovenčiny. Vašou učasťou ste obdarení “prenosom” uciteľa, ktorý je pre nás tak veľmi osožný práve v tomto čase veľkých zmien. “Prenos” utišuje myseľ, a dotkne sa našej nelogickej časti čistou rezonanciou. Ak sa tejto meditácie nemôžte zúčastnit, vyžiadajte si zvukovú nahrávku ktorá je k dispozícií pre celú Berdhanyinu medzinárodnú komunitu. Prihláste sa na meditáciu, vyžiadajte si zvukovú nahrávku alebo sa emailom skontaktujte s Máriou ktorá následovne robí túto meditáciu v slovenskom preklade: email: 279maria@gmail.com

Aká možnosť prepojiť sa s rodinou svetla ktorá je zameraná iba na blaho našej planéty a vnútornú slobodu! Poznačte si do svojho  kalendára nasledujúce dni Satsangu:

Satsangy budú prebiehať doma, online, cez skype


12. augusta 2020 o 18:00 hodine,

Leto je tu a vnútorný svet si od nás žiada expandovanie veľmi konkrétnym spôsobom. Satsangy s Berdhanyou nám poskytnú rozšírený náhľad v 3 sférach, ktoré budú toto leto zvýraznené.

Jún je o rezonancii. Je to o vibrácii 6. čakry a sile nášho slova. Satsang na tento mesiac sa uskutoční pod názvom “precvič si svoj hlas”.

V júli vás požiadame, aby ste zostali vo svojom centre. Tento mesiac je skúškou zostať za každú cenu bez pocitu viny! A výborným názvom tohto satsangu je “Ty si vždy dobrý”.

Mesiac august sa pohrá s našou potrebou zamerať sa na príležitosti týkajúce sa hojnosti.  Berdhanya je pre nás energetickou podporou posilnenia na ľahšie čelenie nastávajúcich zmien na všetkých úrovniach našej spoločenskej a vnútornej bytosti.

augustový satsang bude prebiehať v pohodlí Vášho domova

ak máte o satsang záujem, kontaktuje nás anahata.zvolen@gmail.com

 

viac o Berdhanyinom učení  TU