Rezervácie

Satsang s Berdhanyou online

Satsang pochádza z Indického jazyka Sanskrit a znamená stretnutie ľudí ktorí hľadajú pravdu. Raz do mesiaca Berdhanya otvára dvere pre všetkých v spoločnej meditácii a satsangu. Táto meditácia je v angličtine, ale nenechajte sa prosím odradiť ak po anglicky nerozumiete, meditáciu prekladá Mária do slovenčiny. Vašou učasťou ste obdarení “prenosom” uciteľa, ktorý je pre nás tak veľmi osožný práve v tomto čase veľkých zmien. “Prenos” utišuje myseľ, a dotkne sa našej nelogickej časti čistou rezonanciou. Ak sa tejto meditácie nemôžte zúčastnit, vyžiadajte si zvukovú nahrávku ktorá je k dispozícií pre celú Berdhanyinu medzinárodnú komunitu. Prihláste sa na meditáciu, vyžiadajte si zvukovú nahrávku alebo sa emailom skontaktujte s Máriou ktorá následovne robí túto meditáciu v slovenskom preklade: email: 279maria@gmail.com

Aká možnosť prepojiť sa s rodinou svetla ktorá je zameraná iba na blaho našej planéty a vnútornú slobodu! Poznačte si do svojho  kalendára nasledujúce dni Satsangu:

Satsangy budú prebiehať doma, online, cez skype


17. jún 2020 o 18:00 hodine,

TÉMA MESIACA JÚN - PRECVIČ SI SVOJ HLAS

Našou rodinou je ľudstvo, a práve teraz nadišiel čas aby sme sa s ním našli vzťah Tento čas si od nás žiada aby sme boli v obraze čo sa deje v našom okolí a buď sa budeme našich spoluobčanov  báť alebo k ním budeme pristupovať s pravou nezávislosťou, rešpektom a starostlivosťou.
Počas našho stretnutia v tomto mesiaci budeme rozprávať o evolucii rodiny ľudstva a ako i 
jej môžme ukázať našu pravú podstatu toho čo sme.

aprílový satsang bude prebiehať v pohodlí Vášho domova

ak máte o satsang záujem, kontaktuje nás anahata.zvolen@gmail.com

 

viac o Berdhanyinom učení  TU