Rezervácie

Meditácia na rozvíjanie bdelosti

Srdečne Vás pozývame na meditácie s Romanom Mieslerom

POZASTAVENÉ

AK SA CHCETE SKONTAKTOVAŤ S ROMANOM A KATKOU, KTORÝ VEDÚ AJ ÚSTRANIE V TME MôŽETE TU

 

 

Budeme rozvíjať meditáciu bdelosti, praktické spojenie duchovna s bežným životom. Jednoduché vedomie prítomnosti – byť naplno tu a teraz s ľahkosťou a uvoľnenosťou. Tiež budete môcť skúmať aký je váš zámer – motivácia, prečo meditujeme a žijeme tak, ako žijeme a vytvárať zdravý základ pre meditáciu v každodennosti našich životov

Budeme tiež praktikovať meditáciu metta a tonglen – techniky na rozvíjanie láskyplnosti a súcitu.

Bdelosťou a súcitom môžete nadväzovať úprimný vzťah zo sebou, druhými, svetom, odhaľovať sebaklamy brániace vám žiť pravdivo. Učiť sa, že všetko v živote je použiteľné, všetko je cestou, čímzískate nástroje ako žiť vedomejšie, s radosťou a so súcitom v srdci.

Lektor: Roman Miesler - 29 rokov sa venujem aktívne praxi, ktorá zahrňuje učenie advaity, vipassanové meditácie a techniky tibetského buddhismu. V meditačných seminároch, ktoré vediem od roku 2003, kladiem dôraz na celkový rozvoj, zemitosť, otvorenosť, súcitenie a nepretržitú - kontinuálnu meditáciu, ktorá nie je odlišná od bežného, zdravo vedeného života. Pochádzam z Olomouca. Momentálne žijem na Zaježovej a sprevádzam tiež ľudí v meditačnom ústraní a ústraní v tme.