Rezervácie

Večer otvorených dverí s Berhanyiou Swami Tierrou

                         

Pozývame ťa tvojich priateľov na transformačný večer so spirituálnou učiteľkou

BERDHANYIOU SWAMI TIERROU A MATTHEWOM COSGROVE

A S NAMI - MÁRIOU, MIRKOU A MARCELOU

PONDELOK, 20. MARCA 2023, 17:00 - 19:00

Čaká ťa večer vnútorného poznania, meditácie a priameho nasmerovania do vnútorného pokoja.
VŠETCI STE VİTANİ!
Vstupné ľubovolné.

 

 

registrácia

 

 

 

Berdhanya je mystička, duchovná učiteľka a autorka 14 kníh pochádzajúca z Kolumbie.  Jej 30-ročné skúsenosti v umení vnútorného skúmania, meditácie a sebarealizácie otvorili dvere nespočetnému množstvu jednotlivcov, ktorí sa zaujímajú o sebauvedomenie, liečenie a samoštúdium. Je zakladateľkou online školy „Evolution“ a Berdhanyinho Učenia. Jej 14 kníh je účinným nástrojom na zlepšenie sebarealizácie.
 

 

 

 

Matthew je rodený intuitívny liečiteľ, s pevnými rukami a súcitným srdcom. Jeho prítomnosť je vyžarovaním pokory, odvahy a osvietenia. Jeho rozsiahle skúsenosti s rôznymi spôsobmi liečenia sú len ozdobami jeho tvorivej a vášnivej práce. Matthew je keltským šamanom s 30 ročnou praxou v liečiteľstve a rituáloch. Zároveň je autorom kníh, liečiteľom a spoločníkom Berdhanyinho učenia.

 

 

 

 

 

Mariu vždy fascinovalo sebauvedomenie, meditácia, mystika a spiritualita, na dosiahnutie hlbšieho pochopenia života, vnútorného pokoja, rovnováhy a harmónie. So svojím dosiahnutým porozumením a uvedomením a úprimnou túžbou pomôcť a posilniť ostatných, učí dnes svojich študentov prostredníctvom starých techník jogy, meditácie, ajurvédy a pránájámy, aby aj oni sami našli svoje vlastné vnútorné vedenie, sebauvedomenie a vyrovnanosť cez výzvy dnešnej doby.