Rezervácie

JA SOM NEKONEČNO

                                       

 

Štvordňový pobyt v posvätných horách Slovenska.

"Ja som nekonečno" Toto mystické učenie je otvorením dverí do našej vesmírnej duše, v ktorom jeho účastníci môžu bez prekážok odhaliť svoje vnútorné poznanie. Podujatie organizuje Berdhanya Swami Tierra, Matthew Cosgrove a Maria Ondrasik s ponukou nového pohľadu na zvýšenie vedomia, liečenia, hlbokej relaxacie a ticha.

 

Kurz je mimoriadnou príležitosťou precvičiť si hlbšiu úroveň meditácie, s breathontologickými cvičeniami, mystickým učením, tichom a skupinovou interakciou.

 

Naša cesta sa uskutoční v posvätených horách Vysokých Tatier kde naše obrady aktivujú a umožnia okolitej populácií zažiť svoje nekonečno. 

 

16. marec 2023, od 16:00 hod. do

19. marec 2023,  15:00 hod. 


Štôla 986


Registrácia je otvorená

 

Kurz bude v angličtine so slovenským prekladom

Počet účastníkov je limitovaný

Žiadne predchádzajúce skúsenosti pre účasť nie su požadované

 

 

 

Otvor dvere a

Zaži svoje nekonečno len na pár okamihov 

Omladzuj a uvoľňuj myseľ a telo

Aktivuj vnútorné spiace energetické centrá

Odstraňuj hlboko zakorenený stres 

Zlepšuj intelekt 

Posilňuj kreativitu 

Prebúd intuitívne schopnosti 

Zvyšuj rýchlosť sebapremeny

 

Berdhanya organizuje transformačné kurzy sebapremeny viac ako 25 rokov!


Naše učenie je otvorenou pozvánkou sa zastaviť, preskúmať a rozpoznať to, čo je pravdivé a
oslobodzujúce v jadre celej existencie.

 

Berdhanya je mystička, duchovná učiteľka a autorka 14 kníh pochádzajúca z Kolumbie.  Jej 30-ročné skúsenosti v umení vnútorného skúmania, meditácie a sebarealizácie otvorili dvere nespočetnému množstvu jednotlivcov, ktorí sa zaujímajú o sebauvedomenie, liečenie a samoštúdium. Je zakladateľkou online školy „Evolution“ a Berdhanyinho Učenia. Jej 14 kníh je účinným nástrojom na zlepšenie sebarealizácie.
 

 

 

 

 

Matthew je rodený intuitívny liečiteľ, s pevnými rukami a súcitným srdcom. Jeho prítomnosť je vyžarovaním pokory, odvahy a osvietenia. Jeho rozsiahle skúsenosti s rôznymi spôsobmi liečenia sú len ozdobami jeho tvorivej a vášnivej práce. Matthew je keltským šamanom s 30 ročnou praxou v liečiteľstve a rituáloch. Zároveň je autorom kníh, liečiteľom a spoločníkom Berdhanyinho učenia.

 

 

 

Mariu vždy fascinovalo sebauvedomenie, meditácia, mystika a spiritualita, na dosiahnutie hlbšieho pochopenia života, vnútorného pokoja, rovnováhy a harmónie. So svojím dosiahnutým porozumením a uvedomením a úprimnou túžbou pomôcť a posilniť ostatných, učí dnes svojich študentov prostredníctvom starých techník jogy, meditácie, ajurvédy a pránájámy, aby aj oni sami našli svoje vlastné vnútorné vedenie, sebauvedomenie a vyrovnanosť cez výzvy dnešnej doby.