Rezervácie

Čchi kung čung juan I.stupeň

Cvičenia I.stupňa čchi kung-u čung juan sú určené predovšetkým k zlepšeniu zdravia a osvojeniu uvoľnenia tela.

Naučíte sa, ako zvýšiť množstvo aj kvalitu vlastnej energie, a ako ju využívať k ozdraveniu, k zvýšeniu imunity a zlepšeniu intelektu.
Cvičením nastoľujeme vnútornú rovnováhu jin - jang. Naučíme sa ako očisťovať organizmus, zbavovať sa napätia, posilňovať obličky...
Jednoduché cvičenia niesu fyzicko-technicky náročné a vhodné pre všetky vekové kategórie. Rozhodujúca je chuť a vôľa pre seba niečo urobiť. Po skončení kurzu budete vedieť cvičiť samostatne, dostanete certifikát o absolvovaní a budete sa môcť zúčastňovať pravidelných spoločných cvičení.

Kurz v celkovom rozsahu 15 hodín teoretickej a praktickej výuky.

Približný program kurzu:

30. 11. 2019, sobota   9:30 - 18:30

01. 12. 2019, nedeľa   9:00 - 17:00

Hodinové obedové prestávky obidva dni.

Miesto: Anahata, Hviezdoslavova 22, Zvolen, SÁLA LÚKA 2.poschodie

Cena: 100 € 

80 €  -  zľavnenú ceny v prípade potreby môžu využiť študenti, dôchodcovia, mamičky na materskej, ZŤP

Polovičná cena za opakovanie kurzu (do 18 mesiacov).


Rezervovať miesto si môžete: 
miroslav.zyq@gmail.com, 0944 278 814

alebo TU


Čchi kung čung juan ( ZYQ ) je jedným z najstarších a najkomplexnejších rozvojových systémov a dodnes živou školou čchi kung-u. Cvičenie už tisícročia prináša ľuďom zdravie, šťastie, poznanie, múdrosť, vnútornú rovnováhu a slobodu. Jeho základy spočívajú v osvojení uvoľnenia tela a úvodný I.stupeň je určený najmä k zlepšeniu zdravia. Tiché, prevažne meditačné cvičenia sú tréningom pozornosti a umožňujú nám účinnú premenu ľudského organizmu a objavovanie nášho skrytého potenciálu. Tento liečebný smer čchi kung-u sa vďaka Majstrovi Xu Mingtang-ovi rozšíril z Číny do mnohých krajín sveta a oslovuje ľudí všetkých vekových kategórii so záujmom o zdravie a poznanie. Aj pretože je veľmi efektívny a prináša široké spektrum možnosti využitia. Okrem zdravotného prínosu zvyšuje ľuďom fyzickú aj mentálnu výkonnosť, psychickú stabilitu, čo sa tiež prejavuje v zlepšení medziľudských vzťahov. 


Viac informácii nájdete na stránkach 
Slovenskej Asociácie Čchi kung-u čung juan
 

Teší sa na Vás inštruktor Miroslav Chudej!!