Rezervácie

Ženský kruh- Vzťahy ako naše zrkadlo

 

08.10.2021 od 18,00 hod do 20,00 hod. 

"Všetko, čo sa nám v živote deje je odrazom nás samých".

Každý z nás kráčame živvotom a postretajú nás rôzne situácie, ľuďia. Niektoré sú prijemné, iné nie. Niektoré situácie sa nám dookola opakujú a nevieme ako z kruhu von. Zákon zrkadlenia nám napovedá, že slová a správanie druhých sú vždy projekciou toho, čo my sami vyžarujeme. To, čo vidíme v druhých, je takmer vždy odraz nás samotných.

Čo nás čaká?
Počas 2 intenzívnych hodín vás prevedieme praktickými pohybovými, dychovými a meditačnými technikami, ktoré nám pomôžu zvedomiť naše zrkadlá, pracovať s nimi a využiť ich pre dobro seba a svojho okolia. Každá žena budeme počas stretnutia pracovať sama za seba a je na nás ako hlboko si dovolíme ísť.

Čo si zo stretnutia odnesieme?
Pochopenie: Moja realita, to je moja tvorba. Keď pochopím kto som, čo mám v sebe, dokážem meniť svet okolo seba a nachádzať odpovede v sebe. Priamo na stretnutí sa urobí veľká časť práce a domov si odnesieme návody ako v tom pokračovať, ako toto poznanie prehlbovať.

Vytvoríme útulné miesto, kde sa možeš plne otvoriť a byť si istá, že všetko vyslovené v kruhu v ňom aj zostane. Môžete sa tešiť aj na hudobné nástroje, ktoré nás budú sprevádzať...

Príspevok na kruh: 20 EUR (úhrada priamo na mieste)

Minimálny počet účastníkov: 5
Maximálny počet účastníkov: 15

Prihlasujte sa TU
 

Prevedú Vás: Daniela Laraí Mrázová a Andy Margóčová