Rezervácie

PRANA - Tok života

  

PRANA -Tok života
Breathontologická séria

Preskúmaj silu svojho vlastného dychu s breathontológiou, ktorá je založená na starovekej technológii, ktorá vznikla pred 5000 rokmi, a bola aktualizovaná, aby vyhovovala potrebám modernej doby.


Čo je Breathontológia?


Breathontológia je veda a umenie o tom ako využívať dych na podporu rovnováhy, regenerácie, celkového zdravia a sebauvedomenia. Dych je našim najdôvernejším celoživotným partnerom  ktorého berieme za samozrejmosť bez toho, aby sme si uvedomili jeho obrovskú silu. Napadlo by vás, že ak zmeníte rytmus a hÍbku dychu, naštartujete tak prirodzenú schopnosť svojho tela sa zregenerovať a zharmonizovať po fyzickej, emotívnej či mentálnej stránke? O tom, ako to vlastne všetko funguje  sa dozviete  v tomto workshope. 

Aké sú výhody Breathontológie?

 

  • Uvolňuje únavu, tieseň, depresiu, mentálne alebo emotívne napätie
  • Zvyšuje koncentráciu, mentálnu jasnosť a vitalitu
  • Posilňuje tráviace ústrojenstvo a imunitu
  • Uvolňuje pocity strachu, smútku, hnevu, viny
  • Nastoluje relaxáciu, vnútorný pokoj a pohodu

 

Kedy a kde?


Anaháta o.z., P.O.Hviezdoslava 26, Zvolen
Nedeľa 21. Augusta 17:00 – 20:00
Koľko: 50,- €

registrácia nutná TU

PREVEDIE VÁS: Maria Ondrasik Šišková

 

Čo potrebujem pre účasť v tomto workshope? 


Breathontologická hodina zvyčajne zahŕňa jemné pohyby jógy, dychové cvičenia/pranayamu, relaxáciu a meditáciu. Pre účasť na tomto stretnutí nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti a teda je vhodný pre začiatočníkov alebo aj tých, ktorí majú akúkoľvek úroveň skúseností.

Kto je Mária?
Maria získala certifikát breathontologie v kanadskej škole Evolution. Svoju certifikáciu doplnila štúdiom kundalini a hatha jogy v Škole Jógy a Prírodnej Terapie v Toronte. Viac ako 15 rokov obohacovala svoje vedomosti v oblasti liečenia, ajurvédy, sebauvedomenia, spirituality a šamanizmu v Bioenergetickom inštitúte a Berdhanyinom učení. 
Mária sa narodila na Slovensku a vo svojich dvadsiatich rokoch sa presťahovala do Spojených štátov. Vždy ju fascinovalo sebauvedomenie, meditácia, mystika a spiritualita, na dosiahnutie hlbšieho pochopenia života, vnútorného pokoja, rovnováhy a harmónie. So svojím dosiahnutým porozumením a uvedomením a úprimnou túžbou pomôcť a posilniť ostatných, učí dnes svojich študentov prostredníctvom starých techník jogy, meditácie, ajurvédy a pránájámy, aby aj oni sami našli svoje vlastné vnútorné vedenie, sebauvedomenie a vyrovnanosť cez výzvy dnešnej doby.

PODMIENKY ÚČASTI NA WORKSHOPE:
Prihláška sa považuje za záväznú až po uhradení workshopu. Pri limitovanej kapacite miest sa zohľadňuje poradie prijatých platieb. V prípade, že bude poplatok uhradený po obsadení voľných miest, bude vrátený v plnej výške.
Organizátor si vyhradzuje právo na zrušenie workshopu, zmenu termínu, či miesta konania z organizačných dôvodov. Akákoľvek zmena bude čo najskôr oznámená.
Registrácia uchádzačov je do 18.08.2022 vrátane (za registráciu sa považuje registrácia v rezervačnom systéme Anaháta, o.z. a uhradenie kurzovného na číslo účtu organizátora) .
PLATOBNÉ PODMIENKY:
Účastnícky poplatok 50,- EUR je potrebné uhradiť bankovým prevodom na číslo účtu organizátora v tvare IBAN SK2909000000005111326890
Variabilný symbol: 21082022
V správe pre príjemcu uveďte: vaše meno a priezvisko
STORNO PODMIENKY:
Pri odhlásení sa do 18.08.2022 je storno poplatok 0% zo zaplatenej sumy. Pri odhlásení sa po 18.08.2022 je poplatok nevratný. V prípade, že sa náhle nemôžete kurzu zúčastniť, máte možnosť poslať za seba náhradníka alebo náhradníčku. O tejto zmene je nutné informovať vopred.
Úhradou poplatku akceptujete podmienky účasti, platby a storno podmienky. 

Tešíme sa na stretnutie