Rezervácie

Naučme sa Pozdrav slnku - workshop

KEDY: 13.05.2022 , 18:00 - 20:00 hod.

MIN. POČET: 5 osôb

MAX. POČET: 10 osôb

 

Pozdrav slnku - Surya Namaskar - Slnko je uctievané ako zdroj svetla, tepla, života. Existovali a stále sa ešte praktizujú rôzne rituály na uctenie so tohoto pre život neodškriepiteľného prvku. Pozdravom slnka nectíme len Slnko na nebi, ale tiež "Slnko" v nás. Zostava zahrieva celé telo a prispieva k prehĺbeniu dychu, flexibilite, mobilite kĺbov a chrbtice, silnejším, pružnejším svalom a tiež zlepšuje trávenie, peristaltiku čriev, hormonálnu a emocionálnu rovnováhu a má mnoho ďalších účinkov. Pripravuje naše telo na lepšie zvládnutie ásan, ale úplne stačí zaradiť si do dennej praxe samostatný Pozdrav slnku. 

Hlavné prínosy Pozdravu slnku 

1. Tonizuje svaly a zlepšuje flexibilitu 

Pozdravom slnku precvičíme a tonizujeme svaly celého tela. Zlepšuje flexibilitu a celkové držanie tela.

2. Zlepšuje krvný obeh 

Pozdrav slnka prehreje celé telo a tým ho zbavujeme toxínov. Zlepšuje krvný obeh, čo priaznivo vplýva na hladinu cholesterolu v krvi a zdravie srdca. Ďalším benefitom dobrého krvného obehu je hormonálna rovnováha, keďže hormóny sa po tele presúvajú práve krvou.

3. Zlepšuje trávenie 

Pozdravy slnku priaznivo pôsobia na tráviaci systém tým, že podporujú správnu tvorbu tráviacich štiav, čo zas vplýva aj na metabolizmus, detoxikáciu a aj vylučovanie. 

4. Nabudzuje energiu a zlepšuje koncentráciu

Okrem pozícií je neodmysliteľnou súčasťou Pozdravov slnku aj dýchanie, ktoré má priamy vplyv aj na náš mentálny stav a hladinu energie. Vďaka pravidelnému a hlbokému dychu a jeho spojením s pohybom, podporujeme schopnosť nášho tela a mysle uvoľniť sa a relaxovať. Tým sa zostrujú aj naše zmysly a schopnosť vnímať seba samého. Pozdrav slnku prebúdza energiu v našom tele, preto sa odporúča cvičiť ho hlavne ráno. 

5. Emocionálna stabilita

Pravidelný dych v spojení s pohybom prináša nesmiernu úľavu nášmu nervovému systému a pozitívne vplýva na funkciu nášho mozgu. Konkrétne sa týmto spôsobom harmonizuje pravá a ľavá mozgová hemisféra, čo má priaznivý vplyv na kreativitu, emocionálnu stabilitu a ďalšie mentálne schopnosti.

CENA: 26,- € vopred na číslo účtu: SK2909000000005111326890

Variabilný symbol: 13052022

V správe pre príjemcu uveďte: vaše meno a priezvisko

Prihlasujte sa TU

PODMIENKY ÚČASTI NA WORKSHOPE:

Prihláška sa považuje za záväznú až po uhradení kurzovného. Pri limitovanej kapacite miest sa zohľadňuje poradie prijatých platieb. V prípade, že bude poplatok uhradený po obsadení voľných miest, bude vrátený v plnej výške. Registrácia uchádzačov je do 11.5.2022 vrátane (za registráciu sa považuje registrácia cez rezervačný systém a uhradenie kurzovného na číslo účtu organizátora).

PLATOBNÉ PODMIENKY:

Účastnícky poplatok 26,- EUR je potrebné uhradiť bankovým prevodom na číslo účtu organizátora v tvare IBAN SK2909000000005111326890

STORNO PODMIENKY:

Pri odhlásení sa do 11.05.2022 je storno poplatok 0% zo zaplatenej sumy. Pri odhlásení sa po 11.05.2022 je poplatok nevratný, ale je možné si ho presunúť na iné naše vzdelávacie podujatie. V prípade, že sa náhle nemôžete kurzu zúčastniť, máte možnosť poslať za seba náhradníka alebo náhradníčku. O tejto zmene je nutné informovať vopred. 

 

Obrázok, na ktorom je text

Automaticky generovaný popis 

Keramika Ivana Výbohová

0908 180 404