Rezervácie

KURZ - maľovanie hennou

                        

 

Príďte sa naučiť HENNOVAŤ

Páči sa Vám HENNA TATTOO? Neviete ako na to?

Pozývame Vás na KURZ MAĽOVANIA HENNOU.

Na kurze maľovania hennou si vyskúšate toto umenie priamo na sebe. Príďte a spolu si vytvoríme pohodovú atmosféru a domov si odnesiete henna tattoo, vašu vlastnoručnú kresbu na ľubovoľnej časti tela a inšpiráciu na nový spôsob skrášlenia nielen v lete.

Budeme maľovať s prírodnou hennou, ktorá je vegan a vhodná aj pre detičky. Kresba bude hnedej farby a vydrží jeden až dva týždne (závisí na type pokožky a starostlivosti).


 

KDE: Anaháta, Zvolen
KEDY: 07.07.2023, piatok,  od 18.00h do 20.00h
HENNERKA a LEKTORKA: Katarína 
CENA: vstupné 20eur / osoba 
(v cene je zahrnuté: prenájom, 1 tubička henny, ktorú si odnesiete domov, občerstvenie a odmena pre lektorku)
registrácia nutná TU


Niečo o mne:

Žijem vo Zvolene a pôsobím ako odborná asistentka na PF UMB v Banskej Bystrici, vediem prednášky a semináre z rôznorodých oblastí (globálne vzdelávanie, sociálne zručnosti, arteterapia a iné). Ukončila som dvojročné akreditované štúdium arteterapie v ateliéri OZ Therra Therapeutica v Bratislave a zároveň navštevovala kurz „Kreatívna sekvencia – cesta svetom výtvarných techník a štýlov.“ Mám ukončené akreditované vzdelávanie v oblasti Arteterapia a Artefiletika. Milujem cestovanie, fotografujem, čítam knihy, zaujímam sa o tradičné remeslá a dávam veciam aj ľuďom druhú šancu. Mojou ambíciou v práci je podporiť kreativitu ľudí, ich sebapoznávanie a spoločne sa tak učiť niečo nové jeden od druhého.

Kontakt:
katarina.kurcikova@gmail.com