Rezervácie

Soundhealing s Akiou - Zvukový chrám

Srdečne Vás pozývame na liečivú meditáciu v sprievode kryštálových mís a Veroniky Akie

Kryštálové misy v sebe spájajú alchýmiu zvuku a kryštálu. Kryštál má mnoho vlastností. Zosiľuje, transformuje, kumuluje a prenáša vibrácie…teda vlnenie. Vo svojej podstate je to transformátor energie, transformuje nižšie, hustejšie tóny, zvuky, energie na ľahšie, jemnejšie a vyššie.

Keď sú kryštálové misy aktivované zvukom, spustí sa jav nazývaný akustická luminiscencia - svetelná hudba. Vlastnosti týchto zvukových vĺn generujú akustickú bio-fotónovú odpoveď v celom organizme. Jednoducho povedané, zvuk tvorí svetlo a vyžarovanie a nastoľuje telu prirodzenú elektromagnetickú harmóniu a zvyšuje vitalitu, zharmonizuje meridiány a zladí fyzické telo so všetkými aurickými vrstvami. Svetlo je najvyššou inteligenciou ľudského tela vsadené ako najvyšší, najdokonalejší harmonický kód v subatomárnom jadre každej jednej častice…bunky….
Fyzické telo sa skladá z tekutých kryštalických systémov v bunkových membránach, tukových tkanivách, svalovej a nervovej sústave, lymfe a krvi. Každá jedna časť ľudského tela odpovedá na tieto zvukové, svetelné vibrácie.


 

TERMÍN: 07.05.2023 nedeľa
ČAS: 17
:00 - 19:00 hod 
MIESTO: Anaháta - holistické centrum, P.O.Hviezdoslava 26, Zvolen
PREVEDIE VÁS: Veronika AKia 
CENA: 30,- € priamo na mieste
Je potrebné sa prihlásiť TU  (v prípade naplnenia kurzu sa prihláste ako náhradník)

MAX. POČET: 10 osôb , 
MIN. POČET: 4 osoby


Žijeme v nekonečnom oceáne vibrácií. Všetko čo existuje na tomto svete, i to čo je očiam neviditeľné, neustále vibruje. Všetko čo vibruje, vydáva určitý zvuk. Žijeme v dynamickom, inteligentnom a harmonickom ZVUKOVOM POLI. Zvuk je vibrácia, vibrácia je vlnenie, vlnenenie má tvar. Každý zvuk nesie vibrácie a presný geometrický tvar…určitý KÓD. Zvuk, ktorý použijeme so zámerom aktivuje energetické vortexy sub-atomárnych častíc…rozhýbe, to čo stagnuje a deje sa „zázrak“…Zvukový KÓD POSUNU A ROZPAMÄTANIA SA rozozvučí celú bytosť…otvoria sa dvere do iných dimenzií a DUŠA môže vstúpiť…

Mojím poslaním je transformovať a aktivovať. Pracujem formou osobnej konzultácie, prostredníctvom ZVUKU a VIBRÁCIÍ. Mojim darom je predanie určitého KÓDU – vibračného HOLOGRAMU, ktorý aktivuje vedomie a svetelný mozog. Tento hologram rozvibruje každú časticu tela, každú bunku, ktorá sa aktivuje a opäť naladí na frekvenciu svojej Božskej podstaty. Obnoví sa tok životnej energie, dôjde k prepísaniu starých blokov, nánosov a programov, ktoré je potrebné pustiť. Telo sa odľahčí, naštartuje sa liečivá transformácia. Otvoria sa záznamy duše.

DUŠA sa začne rozpamätávať…
VeroniKA AKia

Napriek tomu že som vyštudovala ekonomický odbor na Technickej Univerzite, vždy som bola vedená k predávaniu liečivých informácií a celostnému liečeniu. Popri práci som vyštudovala Slovenskú akadémiu klasickej homeopatie a v súčasnosti sa venujem štúdiu metódy THETAHEALING, ktorá pracuje s podvedomím a zmenou podvedomých programov a presvedčení, ktoré riadia aký bude náš život. Práca so zvukom a vibráciami bola „volaním duše“ ktoré som vypočula.

VeroniKA Akia robí aj online VYSOKOVIBRAČNÉ ZVUKOVÉ KÚPELE