Kurz maľovania hennou

                        

 

Páči sa Vám skrášlenie HENNOU v letnom období? Neviete ako na to?

Pozývame Vás na KURZ MAĽOVANIA HENNOU.

Na kurze maľovania hennou vyskúšate túto techniku priamo na sebe. Príďte a spolu si vytvoríme príjemnú atmosféru a domov si odnesiete hennu, vašu vlastnoručnú kresbu na ľubovoľnej časti tela a inšpiráciu na nový spôsob skrášlenia.

Budeme maľovať s prírodnou hennou, ktorá je vhodná aj pre detičky. Kresba bude hnedej farby a vydrží jeden až dva týždne (závisí na type pokožky a starostlivosti).


KDE: Anaháta, Zvolen
KEDY: 13.08.2019 od 17h do 19h
HENNERKA a LEKTORKA: Katarína
CENA: vstupné 25eur / osoba


(v cene je zahrnuté: prenájom, 1 tubička henny, ktorú si odnesiete domov, malé občerstvenie a odmena pre lektorku)
registrácia: cez rezervačný systém do 15.7.2019
maľovanie hennou bude prebiehať v sále LES na 3.poschodí!!!!

Niečo o mne:

Žijem vo Zvolene a pôsobím ako odborná asistentka na PF UMB v Banskej Bystrici, vediem prednášky a semináre z rôznorodých oblastí (globálne vzdelávanie, sociálne zručnosti, arteterapia a iné). Ukončila som dvojročné akreditované štúdium arteterapie v ateliéri OZ Therra Therapeutica v Bratislave a zároveň navštevovala kurz „Kreatívna sekvencia – cesta svetom výtvarných techník a štýlov.“ Mám ukončené akreditované vzdelávanie v oblasti Arteterapia a Artefiletika. Milujem cestovanie, fotografujem, čítam knihy, zaujímam sa o tradičné remeslá a dávam veciam aj ľuďom druhú šancu. Mojou ambíciou v práci je podporiť kreativitu ľudí, ich sebapoznávanie a spoločne sa tak učiť niečo nové jeden od druhého.

Kontakt:
katarina.kurcikova@gmail.com