Joga nekonečného uzla a cesta zvukom

Priatelia jogy a pohybu, pozývame Vás na workshop "Jogy nekonečného uzla" s Matejom Jurenkom. 

KEDY: 08.02. 2019, 17:00 - 19:30
KDE: Anaháta o.z., Zvolen, vo dvore plavárne
CENA: 25 €
registrácia nutná najneskôr do 5.02.2019 cez rezervačný systém v úvode našej stránky www.anahata.sk

 

Na seminári sa naučíte používať jedinečné techniky práce s jogovymi pozíciami, ako aj techniky práce s dychom a mudrami. Budeme sa učiť vnímať svoje telo ako posvätný geometrický útvar a na základe vlastnej predstavivosti sa naučíme intuitívne si vytvárať vlastné jogové pozície a zostavy. Súčasťou workshopu budú aj obrátené pozície - pre začiatočníkov príprava na stoj na hlave, pre mierne pokročilých rôzne variácie stoja na hlave a pre pokročilých stoj na predlaktiach a na rukách. 

Záverečnú cca polhodinu Vás Matej a Veronika prevedú spoločnou meditáciou za pomoci hudobných nástrojov, akými sú hang, indiánske flauty a didgeridoo.

Vhodné pre ZAČIATOČNÍKOV aj POKROČILÝCH :)

Prihláška sa považuje za záväznú až po uhradení kurzovného.Účastnícky poplatok 25,- EUR je potrebné uhradiť bankovým prevodom na číslo účtu organizátora v tvare IBAN SK2909000000005111326890
Variabilný symbol: 12201823
V správe pre príjemcu uveďte: vaše meno a priezvisko


LEKTOR:
Matej Jurenka je popredný slovenský jogín, handbalancer a hudobník, zakladateľ jogy nekonečného uzla a vlastnej metódy "rozvahy pohybu", ktorá kombinuje prvky jogy, kalisteniky, akrobacie a bojových umení. 
Viac info o Matejovi: www.jurenka-yoga.sk

Tešíme sa na Vás