Chakra Evolution joga

Srdečne  vás pozývame na Workshop Chakra Evolution jogy

KEDY: 01.05.2019 v stredu o 17.30 - 20.00

KDE: Anahata o.z., P.O. Hviezdoslavova 22, Zvolen

CENA: 20 €

PREVEDIE VÁS: Jana Gorst

REGISTRÁCIA: prebieha v úvode našej stránky www.anahata.sk alebo mailom anahata.zvolen@gmail.com

 

Chakra Evolution joga je určená pre tých, ktorí sa túžia ponoriť do hĺbky svojej duše. Pre ľudí, ktorí sú pripravení začať počúvať vlastné telo cez pocity, precítenie zablokovaných emócií a všetkého, čo je v nerovnováhe. Pomocou jemnosti a statiky Yin jogy, práce s čakrami, dychových cvičení, meditácie sa dokážeme ľahšie napojiť na seba. Je to práca, s ktorou ideme do vnútra.

Chakra Evolution joga je vhodná aj pre začiatočníkov či úplných novicov jogy, ale prídu si na svoje aj skúsení jogíni. Cviky sú prispôsobené Vašim potrebám, či obmedzeniam tela.

Volám sa Jana Gorst, som matkou, manželkou a zdravotnou sestrou s vyše 20-ročnou praxou, som učiteľkou Chakra Evolution jogy a jogy pre ľudí s rakovinou a chronických chorôb. Psychosomatika a alternatívna medicína ma vždy fascinovali. Rada spájam západnú medicínu s východnou.

Naše telo je múdre, väčšinou na nás hovorí dosť dlho predtým ako si ho začneme všímať. Je to práca na sebe, ktorá sa vie hlboko dotknúť našej duše.

 

Neponúkam zázračné vyliečenie, ale skôr ponúkam priestor či navodenie atmosféry, kde sa Vy budete cítiť v bezpečí a budete mať možnosť ísť do tých boľavých či tmavých miest samých seba.

 

PLATOBNÉ PODMIENKY:

Účastnícky poplatok 20 €,  je potrebné uhradiť bankovým prevodom na číslo účtu organizátora v tvare IBAN SK2909000000005111326890
Variabilný symbol: 01052019
V správe pre príjemcu uveďte: vaše meno a priezvisko

 

Ak Vás niečo z tohto zaujalo, budem sa na vás tešiť.