AcroYyoga workshop, pokračujeme a hráme sa ďalej

 

Srdečne Vás pozývame na hravý workshop AcroYogy..

KEDY: 25.05.2019, sobota, 16:00 – 19:00
KDE: Anaháta o.z., Hviezdoslavova 22, Zvolen
CENA: 30 €/osoba, 55 €/pár
PREVEDIE VÁS: Katka a Maťo
rezervácia: cez rezervačný systém v úvode stránky www.anahata.sk, do 22.05.2019 – vrátane
.
Prihláška sa považuje za záväznú až po uhradení poplatku na účet alebo v hotovosti v Anaháte, rovnako do 22.05.2019

Možno ste sa už s stretli AcroYogou, ktorá vyzerá veľmi cool na fotkách. A vzápätí ste si povedali: “Toto nie je nič pre mňa.”
Aj keď to na prvý pohľad nie je vidieť, aj AcroYoga má v sebe zdravotné benefity.
AcroYoga ponúka komplexný prístup k telu a k tomu ho rozširuje o spoluprácu s ďalšími ľuďmi. Využíva prvky jogy, akrobacie a thajskej masáže. Nájdeš v nej párové cviky na spevnenie ale aj hry, ktoré pobavia.

Jogová časť
Joga nám poskytuje množstvo asán a techník, ktoré nám napomáhajú k lepšej flexibilite, sile vo svaloch a zahrejú naše telo. Cvičiť vedome s dychom nám pomáha ukľudniť našu myseľ a preniesť koncentráciu naspäť do tela.

Akrobatická časť
AcroYoga je cvičenie v skupine ľudí a to nám otvára množstvo možností v pohybe, párových cvikov a akrobatických pozícií. Akrobacia je o komunikácií, vedieť čo partner potrebuje a poskytnúť mu to, čo je prínosom aj do každodenných vzťahov v živote. Takisto posilňuje dôveru a napomáha nám prekonávať strach. A to všetko vďaka podpore ľudí, formou spolupráce a postupnými krokmi k pozíciám, ktoré vyzerajú tak cool na fotkách.

Terapeutická časť
Terapia, to je časť na oddych a zrelaxovanie. Upustenie od nárokov, chcenia a výziev. Učí nás prijať liečivú silu dotyku a nechať odísť napätie, bolesť či stuhnutie. Masážou si uvoľníme telo a pripravíme na relax po výdatnom tréningu.

Workshop je určený pre všetkých, či už ste sa s AcroYogou stretli a máte skúsenosti alebo o nej počujete prvý krát. Na záver workshopu sa môžete tešiť na krátku terapiu.

Kurz je vedený certifikovanými lektormi AcroYoga International Level 1.

Tešíme sa na vás, Katka a Maťo. :)

 

 

Prečo nám učarovala AcroYoga?

Katka: Na prvý pohľad je toto fyzické cvičenie iba o tele, ale v skutočnosti to transformuje celého človeka. Veľmi ma fascinuje ako sa v nej spájajú tri základné elementy. Naladenie sa na vlastné telo vďaka jogovej praxi, prekonávanie vlastných limitov, najmä tých mentálnych, viac ako tých fyzických vďaka akrobacii. A dar liečiť dotykom, uvoľniť a prijať vďaka liečivej masáži a terapeutickému lietaniu. Ak vás raz chytí za srdce, tak sa môžete stať acroaddicted.

 

Maťo: AcroYoga mi otvára a ukazuje možnosti komunikácie a rozvíja vnútorné cítenie vďaka pohybu. Dokážeme sa tak pohybom naladiť na druhých, rozvíjať si dôveru, spoluprácu a vzájomnú komunikáciu. Vďaka akrobacii prekonávať mentálne bloky a posilňovať možnosti svojho tela. A liečivým dotykom uvoľňovať fyzické bloky a naučiť sa prijatiu. AcroYoga nie je len o drilovani pozícií ale najmä o zábave, tak ako aj znie jedno z hesiel: When it’s fun, it’s right.

 

PLATOBNÉ PODMIENKY:

Účastnícky poplatok 30,- EUR alebo 55,- EUR za pár,  je potrebné uhradiť bankovým prevodom na číslo účtu organizátora v tvare IBAN SK2909000000005111326890
Variabilný symbol: 025052019
V správe pre príjemcu uveďte: vaše meno a priezvisko

Tešíme sa na Vás