AcroYoga začíname

 

AcroYoga – začíname...

 

 

 

Srdečne Vás pozývame na hravý workshop AcroYogy..

 

KEDY: 01.02.2019, piatok, 17:00 – 20:00

KDE: Anaháta o.z., Hviezdoslavova 22, Zvolen

CENA: 30 €/osoba, 55 €/pár

PREVEDIE VÁS: Katka a Maťo

rezervácia: cez rezervačný systém v úvode stránky www.anahata.sk, do 30.01.2019 – vrátane.

Prihláška sa považuje za záväznú až po uhradení poplatku na účet alebo v hotovosti v Anaháte, rovnako do 30.01.2019

 

AcroYoga v sebe prepája hlbšie vnímanie vďaka joge, hravosti a energie akrobacie, komunikácii pohybom a liečivého dotyku terapeutickej masáže. Vďaka akrojoge sa učíme dôvere, komunikácii, spoznávaniu potenciálu vlastného tela a hravosti. Budete mať možnosť vidieť, vyskúšať a naučiť sa základy pod vedením lektorov AcroYogy Katky a Maťa. Workshop je vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Môžeš prísť aj bez partnera, budeme lietať spoločne.

 

Prečo nám učarovala AcroYoga?

Katka: Na prvý pohľad je toto fyzické cvičenie iba o tele, ale v skutočnosti to transformuje celého človeka. Veľmi ma fascinuje ako sa v nej spájajú tri základné elementy. Naladenie sa na vlastné telo vďaka jogovej praxi, prekonávanie vlastných limitov, najmä tých mentálnych, viac ako tých fyzických vďaka akrobacii. A dar liečiť dotykom, uvoľniť a prijať vďaka liečivej masáži a terapeutickému lietaniu. Ak vás raz chytí za srdce, tak sa môžete stať acroaddicted.

 

Maťo: AcroYoga mi otvára a ukazuje možnosti komunikácie a rozvíja vnútorné cítenie vďaka pohybu. Dokážeme sa tak pohybom naladiť na druhých, rozvíjať si dôveru, spoluprácu a vzájomnú komunikáciu. Vďaka akrobacii prekonávať mentálne bloky a posilňovať možnosti svojho tela. A liečivým dotykom uvoľňovať fyzické bloky a naučiť sa prijatiu. AcroYoga nie je len o drilovani pozícií ale najmä o zábave, tak ako aj znie jedno z hesiel: When it’s fun, it’s right.

 

PLATOBNÉ PODMIENKY:

Účastnícky poplatok 30,- EUR alebo 55,- EUR za pár,  je potrebné uhradiť bankovým prevodom na číslo účtu organizátora v tvare IBAN SK2909000000005111326890
Variabilný symbol: 01022019
V správe pre príjemcu uveďte: vaše meno a priezvisko

Tešíme sa na Vás